מה זה סטריפטיז

סטריפטיז הוא סוג של ריקוד אירוטי. המבצע מסיר בהדרגה את הבגדים שלה או שלו כדי לרגש מינית את הקהל.

לעתים קרובות, צורת בידור זו נעשית מול קהל על הבמה. התצוגה הפומבית האקסהיביוניסטית הזו שנועדה לפנות לתחומי עניין נוקבים כרוכה בדרך כלל בחשפן המאמצת את התפקיד של קורטיזנית או זונה בעלת מין יתר, אשר מסילה במהירות את בגדיה למען סיפוק והנאה כלכלית כלשהי.

רוס, סוזי ואדווין הם שותפים לדירה שנמאס להם מהדאנס נאמבר של רוס. אפשר לשנות את זה כדי שישמש כמחזה.

רוס דשדש קדימה ואחורה על רצפת הבמה, נקיפות הבוהן צלפו את הקצב המסומן שלהן, ידיו פרוסות לצדדיו.

"אני במצב רוח למשהו סקסי," הוא התחיל בדרמטיות. "משהו איטי ומפתה." הוא משך רגל אחת לפניו בסוג מוזיקלי של פצפוץ – כמו נייר חול על עור רטוב – ושפשף אותו בעדינות קדימה ואחורה על הרצפה כשהחל להתנדנד לאט מצד לצד.

תנועותיו העניקו השראה לסוזי ואדווין להתחיל את שגרת הסטריפ-טייז שלהם עם פירואטים וקפיצות; שזירה זה בזה לפני הסתובבות לכיוונים מנוגדים סביב – בסביבות – עשרה סיבובים מרככים במוטות הרכבת הגופן למקומם לאיזון… https://meetrebeccaneal.com/blog/dustwebnona1978.php

"אנחנו מתחילים הלילה עם משהו מיושן," אמר רוס והושיט יד

סטריפטיז הוא סוג של ריקוד ארוטי שיכול להתבצע על ידי אדם אחד או כקבוצה. הרקדן פושט את בגדיו במשך תקופה, בדרך כלל בישיבה או בשכיבה על הבמה.

רקדני חשפנות חייבים להיות מסוגלים להוריד בקלות את כל בגדיהם בזמן שהם שרים ורוקדים מול קהל, להקניט אותם עם הבזקים של עור ותחתונים מטורפים, ואז לחזור לתחפושת בין השירים.

בני נוער עשויים לבצע חשפנות כי קל יותר להשיג עבודה בחברות האלה – ההנהלה לא יודעת בני כמה הם ומניחים שהם בני שמונה עשרה או יותר לפי החוקים של היום".

סטריפטיז נובע מהקנטת החשפנות המפורסמת שרבים מכם אולי שמעו עליו. המילה סטריפטיז מסבירה מהצירוף של "רצועה" ו"להקניט". זוהי צורה של מיצג אמנותי ארוטי שמטרתה לדמות אדם שעומד להתפשט לאט לאט.

חשפנית עשויה לרקוד, עד שהוא או היא יורידו בגדים בקצב של מוזיקת קצב, לפעמים שומר על קואורדינציה לפני שהוא עושה הפסקה מהירה ואז ממשיך לרקוד. חשפנות היא הופעה מעצימה שנעשתה על ידי שני המינים שכן היא יכולה להגביר את הביטחון העצמי שלהם ולחשוף את גופם בתפקידים שונים שהם בדרך כלל לא היו עושים בפומבי.

מפתה באופיו, סטריפטיז הוא מריקוד המדגיש את הסרת הבגד של אישה.

"סטריפטיז" הוא פורטמנטו אנגלי של "חשפן" ו"קנטה". המונח משמש באופן נרחב לתיאור ביצוע של חשפנות חושני למוזיקה. בשנות ה-1800, העיתון הבריטי "The Observer" אמר שהוא הומצא בפריז כבר ב-1894 וכינה את יוגניה אמפינומוס "הכוכב".